Karikaturisti

15. izložba Hrvatskog društva karikaturista

- Veljača 3 | - izložbe | objavio | sa No Comments

U atriju Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad gradonačelnik našeg grada Javor Bojan Leš otvorio je 15. izložbu Hrvatskog društva karikaturista.

Gosti su nam bili:

Davorin Trgovčević, predsjednik Društva,
Milan Lekić Lex, dopredsjednik
Zdenko Puhin, tajnik.

Tom prilikom gradonačelnik Ivanić-Grada Javor Bojan Leš predao je ključeve grada /i ključeve gradske blagajne/ Princezi i Princu iz fašničke udruge ŽABA. ŽABE su zavladale gradom i našom pozornicom izvodeći prigodni fašnički program.

Milan Lekić Lex i Davorin Trgovčević, vrhunski karikaturisti, poklonili su sretnim posjetiteljima 15 karikatura za uspomenu.

Poslužili smo krafne kao tradicionalni kolač fašnika. Bile su lijepe, velike, slatke i začas su pladnjevi ostali prazni.

Posjetitelji su se mogli fotografirati u predvorju POU Ivanić-Grad i u samo nekoliko trenutaka postati veseli, zeleni žabac.