5193_150x200_lajnap-predstavlja-i-t6

“DOSLOVCE” – One Man Show – Aleks Curać Šarić

- Svibanj 14 | - kazalište, Najave, Objave | objavio | sa No Comments

LAJNAP predstavlja: ‘DOSLOVCE’ – One Man Show kojeg će Aleks Curać Šarić izvesti

25.5. 2018. u 20 sati u Pučkom Otvorenom Učilištu Ivanić- Grad!

Ulaznice po cijeni od 30 kn možete kupiti u Piccolo & Prunice ili online Entrio.hr
Show je nazvan ‘DOSLOVCE’ jer to je poštapalica po kojoj je Aleks poznat pa je bilo prirodno da tako nazove svoj novi cjelovečernji show.

DOSLOVCE

Stand up komičar iz Rijeke – Aleks Curać Šarić svoj prvi nastup smatra nastup na open mic večeri u Purgeraju u Zagrebu krajem davne 2006. Danas iza sebe Aleks ima zavidan broj nastupa od kojih je poveći broj održan u Johannesburgu, Londonu, Parizu, Amsterdamu, Budimpešti, Beogradu, u više gradova u Sloveniji i po cijeloj Hrvatskoj. Osim u susjednim državama Aleks svoje nastupe izvodi na engleskom.

Njegov stil najbolje je opisati kao oprezno seciranje muško-ženskih odnosa i svakodnevnih situacija u kojima je blago reći da se Aleks ne snalazi. (Lajnap)