POU LETAK POPAJ

HRABRI MORNAR – dječje kazalište u Ivaniću

- Rujan 5 | - kazalište, Najave | objavio | sa No Comments

Razveselite svoje mališane i dovedite ih na dječju kazališnu predstavu „HRABRI MORNAR“ koja će se održati u Ivanić-Gradu, 27.09.2017. (srijeda) u 18,30 u velikoj dvorani Doma kulture.

Cijena ulaznice:

• u pretprodaji:
    • 20 kn za grupe veće od 10,
    • 25 kn pojedinačne ulaznice,
  • na dan predstave:
    • 30 kn  na blagajni POU Ivanić-Grad (sat vremena prije početka predstave).

Informacije i rezervacije: 01/2881 689 i 099/224 27 03

Predstava traje 45 min, namijenjena je djeci u dobi od 4 do 11 god.

HRABRI MORNAR je predstava kazališta Tvornica lutaka, autorice i redateljice Petre Radin (prema motivima E. C. Segar). U predstavi glume Filip Detelić (Mornar Popaj), Mario Kovač (Badžo i Pero Ždero) i Petra Težak (Oliva).

O predstavi:

Popaj, taj simpatični mornar, star već 87 godina, svevremenski je i nikada ne stari. Dio  je djetinjstva današnjih roditelja, baka i djedova. Ova predstava vraća ga među današnju djecu, kao podsjetnik na prava slabijih i ugnjetavanih, ali ga i stavlja u današnje vrijeme i to u naše podneblje.
Predstava Popaj na vrlo duhovit način približava djeci ljepotu hrvatskih otoka i u zimskom periodu, ali i neke vrijednosti i vrline kao što su skromnost, hrabrost i poštenje.

Više o predstavi možete pogledati na linku:

POU LETAK POPAJ