Izložba Ivana Paulića u POU Ivanić-Grad

- Rujan 19 | - izložbe | objavio | sa No Comments

Moderni mitolog Ivan Paulić, likovni umjetnik iz Bakra, zakoračio je u srijedu 14. rujna 2016. u Dom kulture Ivanić-Grad i ostavio trag na bjelini izložbenih zidova  u svojem 18. samostalnom izlaganju radova na sve likovne znalce i  dobronamjernike naše kulturne sredine.

Iskazao je cijeli put kretanja svojih snovitih imaginacija duše od 2013. do 2016. godine polazeći od naznaka umjetničkih sloboda kubizma do konačnog pucnja u tragove oca kubizma Picassa i nasljednika da bi se vratio korijenima majstora Thomasa Caravaggia i J.L Geromea  maximalno ih modernizirajući ne ispuštajući iz vida dobrog starog Dantea dodajući, svojom košmarskom interpretacijom, počasni 10 krug.

Svojoj neosporivoj likovnoj talentiranosti, Paulić, mag.art., pridružio je i glazbeni nerv na Yamahi ove rujanske večeri u Ivaniću, pa nam je zaokružio, i oslobodio Fantoma slobode, otvaranje ove izložbe svojim glazbenim preludijima.

Jadranko Bitenc

img_8441 img_8438 img_8414 img_8412 img_8408 img_8401