preuzmi

Kazališna predstava – “5 ŽENA.COM”

- Prosinac 8 | - kazalište, Najave | objavio | sa No Comments

28.12. 2017. u 19,00 sati u veliku dvoranu Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad dolazi pet trenutno najzanimljivijih glumica domaće kazališne scene:

NATAŠA DANGUBIĆ, DARIA LORENCI FLATZ, NATAŠA JANJIĆ, NINA ERAK – SVRTAN I MIA ANOČIĆ – VALENTIĆ.

Glumice će nam na duhovit i autoironičan način kroz pet snažnih ženskih karaktera, razotkriti sve aspekte ženskog pogleda na svijet u predstavi

5ŽENA.COM

koja je postala apsolutni hit, izvodi se u mnogim zemljama, svugdje postižući jednaki uspjeh. U njihovim ispovijestima padaju sve maske i raskrinkavaju se sve tajne muškaraca, seksa i muško-ženskih odnosa.

Redatelj “5žena.com” je glumac RENE BITORAJAC čiji su autorski projekti već prepoznati kao naslovi koji obaraju sve rekorde  gledanosti.

Trajanje predstave:  90 minuta

ULAZNICE u prodaji 50,00 i 60,00 kn u POU Ivanić-Grad (50,00 kn za grupe veće od 10, umirovljenike, studente i učenike)

Informacije i rezervacije: POU Ivanić-Grad, 01/2881 689  i  099 224 27 03

POU ZENE letak