SEX I GLAD (DOKTOR ZA ONE STVARI)
Gl. uloga: Tarik Filipović
Redatelj: Mario Kovač

IVANIĆ-GRAD, Dom kulture
21.12. 2022. (srijeda) u 19 sati

Novi kazališni show Tarika Filipovića koji će publika obožavati!
Doktor seksologije, profesor i playboy, kojeg će utjeloviti omiljeni glumac Tarik Filipović, na sedamdesetak minuta će vas odvesti na uzbudljivi safari kroz prašumu pojmovlja iz područja ljudske seksualnosti. Koliko god živimo u hiperseksualiziranom dijelu svijeta, toliko je još uvijek ova tema mnogima u sferi tabua. “Doktor za one stvari” je predstava koja služi upravo detabuiziranju tih područja ljudske prirode.

Ova će vas predstava opustiti, educirati, zabaviti i nasmijati. Jer, smijeh je najpouzdaniji i najučinkovitiji lijek u ova impotentna vremena. A Tarik je dokazani doktor za naše nevolje i mrzovolje.
Predstava je multimedijalna i interaktivna te u formi kolažnog showa nudi red pjesme, red plesa i više redova urnebesne zabave inspirirane ovom vječno intrigantnom temom.

Ulaznice u pretprodaji već od 40 i 50kn (5,31 i 6,64eur)
Informacije, rezervacije i prodaja:
POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11, 2881 689, 099 224 2703