summer_reading

Ljetna čitaonica – tri, četiri, sad!

- Srpanj 19 | - Najave | objavio | sa No Comments

Prošli tjedan vrijeme nam nije išlo na ruku, ali po svemu sudeći ovaj tjedan i sunce je na našoj strani!
U četvrtak 21. srpnja 2016. pozivamo da nam se pridružite u našem ivanićgradskom parku jer u suradnji sa Muzejom Ivanić-Grada organiziramo našu prvu Ljetnu čitaonicu. Za sve ljubitelje knjige i čitanja, druženja i dobrih vibracija izlazimo izvan zidova naših ustanova i na predivnom prostoru u parku, ispred samog Muzeja otvaramo novu hit destinaciju u gradu – Ljetnu čitaonicu. Odrasli će moći prolistati novine, pročitati koju knjigu, porazgovarati u ugodnom društvu dok će se djeca zabavljati uz slikovnice, crtati i igrati…. A da obogatite svoju zbirku knjiga, te istovremeno nekog obradujete vašim knjigama koje skupljaju prašinu, tu će biti i razmjena knjiga – dakle donesite one knjige koje vam više ne trebaju, a odaberite neku novu za sebe!

Ljetna čitaonica očekuje vas svaki četvrtak tokom srpnja i kolovoza u vremenu od 9 do 13 sati.

I naravno, svi ste pozvani :-) ,

vidimo se!