pesticidi

Obavijest o provedbi izobrazbe poljoprivrednika

- Rujan 28 | - Najave | objavio | sa No Comments

Provedba izobrazbe poljoprivrednika /OPG-a, fizičkim i pravnim osobama, tvrtkama/ o održivoj uporabi pesticida – odnosno korisnika sredstava za zaštitu bilja s područja Ivanić-Grada i cijelog „Otoka Ivanića“ bit će organizirana u POU Ivanić-Grad /Dom kulture u Ivanić-Gradu/ krajem listopada ili početkom studenog 2015.g u suradnji s Hrvatskim agronomskim društvom.
Uvjeti: navršenih 18 godina života i završeno minimalno osnovno osmogodišnje obrazovanje.
Potrebna upisna dokumentacija:
– preslika osobne iskaznice, preslika svjedodžbe o prethodno završenom obrazovanju, popunjena prijavnica za izobrazbu, dokaz o uplati.
Prijave se primaju u Pučkom otvorenom učilištu Ivanić-Grad radnim danom od 07-15 sati ili na tel 2881-688/689.
O svemu ćete biti obaviješteni putem plakata, naše WEB stranice, facebooka POU Ivanić—Grad te obiteljskog radija Ivanić…Grad.