200x144_q75_t_JESEN_Irena_Škrinjar_linorez_20x30_cm1

Pozivnica na otvorenje izložbe ETNO

- Siječanj 12 | - Najave | objavio | sa No Comments

Dugogodišnja uspješna suradnja Pučkih otvorenih učilišta Dugog Sela i Ivanić-Grada donosi novu likovnu atrakciju u našem gradu, izložbu radova sudionika 15. likovne radionice slikara, kipara i drugih umjetnika s područja Zagrebačke županije u ponedjeljak, 18. siječnja 2016.g. u 19 sati u Domu kulture Ivanić-Grad.

Etno – motivi bili su poticaj za novostvorena umjetnička djela tradicionalnih motiva u suvremenom izričaju.

Osim otisaka dobivenih tehnikom linoreza, sudionici ovih likovnih susreta, stvorili su zbirku umjetničkih djela koja će postati dio fundacije POU Dugo Selo nastale tijekom proteklih 14 susreta.

Likovni radovi Tomislava Tomića, Helene Ohnjec, Irene Škrinjar, Silvia Balija, Šimuna Tolića, Andree Robić, Lidije Lovreković, Martine Gracin, Emine Kos, Roberta Samardžića i Ive Ostojića, bit će postavljena 18. siječnja 2016.g. u 19 sati pred ivanićgradskom publikom u izložbenom prostoru Doma kulture Ivanić-Grad.

Veselimo se vašem dolasku!