Predavanje “Kako prehrana utječe na zdravlje čovjeka i na sprečavanje bolesti”

- Listopad 31 | - Najave, ostala događanja | objavio | sa No Comments

Pozivamo Vas na predavanje

„KAKO PREHRANA UTJEČE NA ZDRAVLJE ČOVJEKA I NA SPREČAVANJE BOLESTI“,

Nenada Bratkovića, magistra nutricionizma, univ.magistra fitofarmacije i dijetoterapije

u utorak, 07. studenog 2017. u 19,30 h u maloj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad.

Želite li saznati kako „Hrana može i pozitivno i negativno djelovati na zdravlje čovjeka, ovisno o kontekstu gledanja učinka hrane na ljudsko zdravlje. No, prije svega je prehrana ta koja je nezdrava, a ne pojedina hrana, što je česta teza koja se može čuti. No ujednačen unos neke hrane, poput pretjeranog unosa industrijski procesuirane hrane predstavlja nezdravu prehranu i određeni faktor rizika za razvoj kroničnih nezaraznih bolesti.“  –  Nenad Bratković.

Predavanje je sastavni dio zajedničkog projekta POU Samobor, POU Zelina i POU Ivanić-Grad pod nazivom  „Zajedno za zdravlje“  a pod  pokroviteljstvom Zagrebačke županije.

Ulaz je slobodan!

Plakat – nutricionist