Predstavljanje Informatičkog kluba “NET”_13.12.2016.

- Prosinac 14 | - Objave | objavio | sa No Comments

U Gradskoj knjižnici Ivanić-Grad predstavili smo informatički klub „NET“ iz Ivanić-Grada koji ove godine obilježava 20 godina postojanja. Prisutnima je predsjednik kluba Hrvoje Tišljar dao sve informacije o klubu, pogledali smo programe u kojima se radi, nove modele robota, isječke s natjecanja…Najzanimljiviji dio bilo je kretanje robota po pripremljenoj stazi koje nam je pokazao Roko Bekavac, član kluba.

Najzapaženiji dosadašnji rezultat kluba “NET” je osvojena srebrna medalja u ukupnom plasmanu i zlatna medalja u Super team kategoriji na Svjetskom robotičkom juniorskom prvenstvu održanom u Leipzigu (Njemačka) 2016. godine u kojoj je sudjelovao Roko Bekavac zajedno s ostalim članovima hrvatske reprezentacije. Klubu želimo i dalje puno uspjeha u radu i nove medalje na natjecanjima!

6   7