robot

Predstavljanje Informatičkog kluba “NET”_13.12.2016.

- Prosinac 8 | - Najave | objavio | sa No Comments

Gradska knjižnica Ivanić-Grad poziva vas na predstavljanje Informatičkog kluba “NET” Ivanić-Grad koje će se održati u utorak, 13.12.2016. u 17.00 sati u prostoru dječjeg odjela Gradske knjižnice Ivanić-Grad.
Informatički klub „NET“ osnovan je 1996. godine te je sastavni dio ZTK (Zajednice tehničke kulture) grada Ivanić-Grada i ZTK Zagrebačke županije. Član je Hrvatskog saveza informatičara (HSIN) te Hrvatskog robotičkog saveza (HROBOS). Trenutno ima 39 punoljetnih članova i 22 djece. Klub sudjeluje na mnogim natjecanjima iz LOGO, C++, na razini gradskih, županijskih i državnih natjecanja gdje postižu dobre rezultate.
Najzapaženiji dosadašnji rezultat je osvojena srebrna medalja u ukupnom plasmanu i zlatna medalja u Super team kategoriji na Svjetskom robotičkom juniorskom prvenstvu održanom u Leipzigu (Njemačka) 2016. godine u kojoj je sudjelovao član kluba Roko Bekavac zajedno s ostalim članovima hrvatske reprezentacije.
O klubu će govoriti Hrvoje Tišljar, predsjednik IK NET i članovi kluba.
Dobrodošli! :)