U izložbenom prostoru POU Ivanić-Grad postavljena je izložba slika pod nazivom „Dar ljubavi“.

“Likovni radovi stvaraju ugođaj i ozračje Božića i vraćaju u okrilje obitelji, ljubavi, prijateljstva, milosrđa i istinskih životnih vrijednosti. Božić je blagdan koji univerzalnošću svoje poruke briše granice kultura i religija i otvara vrata božićnog slavlja svim ljudima dobre volje, a slikari PULS-a „Moslavački štrk“ tradicionalno pružaju uvid u sadašnji likovni trenutak u posebnosti vlastitog doživljaja Božića. Ljepotom i slavljenjem Rođenja umjetnici su u svojoj nutrini pronašli emocije kojima  su oslikali svoja likovna djela. Takva umjetnost izrasta u dušama onih koji Božić doživljavaju kao neiscrpno umjetničko nadahnuće sa željom da ostave trag u ljudskim srcima. Likovni stvaraoci „Moslavačkog štrka“  likovnom izložbom „Dar ljubavi“ prinose Isusu svoja djela na dar. U njima se isprepleću oblici i kolori nadahnuti ljubavlju i vjerom u temi posvećenoj Isusovom rođenju, Stvaranju, Utjelovljenju,  dolasku radosti, mira, Svjetla i Novog života.”

Marija Pukec Žigić, predsjednica Udruge

Izložbu možete pogledati u izložbenom prostoru POU Ivanić-Grad do 8. siječnja 2020.