Veselimo se pozvati Vas na otvorenje izložbe slika pod nazivom “Zagreb u srcu” likovne umjetnice Janice Šterc, u srijedu, 13. travnja u 19 sati u Galerijskom prostoru POU Ivanić-Grad.
Slikarica Janica Šterc završila je Školu primijenjene umjetnosti u Zagrebu 1977.g., Odsjek grafički dizajn, u klasi prof. Zdenka Gradiša, a potom Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Živi u Zagrebu od 1972. godine. Izlaže od 1982. godine zapažena likovna ostvarenja u tehnikama: ulje na platnu, akvarel, ugljen, tuš, gvaš i pastela. Do sada je imala 126 izložbi slika od kojih 46 samostalnih izložbi. Riječju i stihovima obogaćuje svoje slike, a slikama obogaćuje svoje pjesme; pjevajući i slikajući o ljepoti, dobroti, radosti, zajedništvu i ljubavi.
Članica je Hrvatskog društva likovnih umjetnika (HDLU-a) i drugih likovnih udruženja.

Izložba će biti otvorena do 4. svibnja.