Intrigantna, iznimno aktulana i britka komedija čija se radnja temelji na zajedničkoj večeri bivših predsjednika u građanskom stanu. Riječ je o aktualnoj i britkoj komediji kazališta Kerempuh nastaloj prema tekstu Tarika Filipovića i Borisa Svrtana, a u kojoj igraju velika glumačka lica: lik predsjednice Kolinde Grabar Kitarović utjelovila Ornela Vištica, Franju Tuđmana igra Tarik Filipović, Stjepana Mesića Hrvoje Kečkeš, Ivu Josipovića Siniša Miletić, a Josipa Broza Tita Boris Svrtan.Satirički element Predsjednika&ce ističe mnoge apsurdnosti našeg društva, podsjeća na prošlost i sadašnjost te upozorava na neizvjesnu budućnost.Odlična glumačka postava i komično isticanje mnogih apsurdnosti našega društva, savršen su recept za smijeh od srca!

Ulaznice su već u prodaji: 50, 60 i 70 kn
Informacije, rezervacije i prodaja:
POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11, Ivanić-Grad
2881-689; 099 224 2703

Ulazak moguć uz Covid potvrdu ili drugi valjani dokument (dokument o preboljenju, testiranju ili cijepljenju).