Kazališna predstava, monodrama – tragikomedija “SAMO JEDNA ŽENA” poznate filmske, televizijske i kazališne glumice Matije Prskalo,

u utorak, 18.5. 2021. u 20 sati u Velikoj dvorani POU Ivanić-Grad.

Matija Prskalo u predstavi glumi Mariu koja na duhovit, komičan način, progovara o svojoj svakodnevici, ljubavi i nezadovoljstvu s kojima se stalno susreće. U njenoj priči prepoznajemo kolotečinu u koju ponekad neprimjetno i sami upadnemo kao u živo blato i koja nas odvodi sve dalje od nas samih! Kako to Maria podnosi, kako se nosi sa svim ulogama koje su je, kako ona kaže — dopale — i kako ih na koncu rješava? Možemo li je razumjeti?

Dario Fo i Franca Rame

Izvodi: Matija Prskalo

Readtelj: Đuro Roić

Produkcija: Gala teatar

Ulaznice po cijeni od 35kn možete kupiti svakim radnim danom od 8.00 do 15.00 u POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11, Ivanić-Grad ili na dan predstave, sat vremena prije početka predstave na blagajni kina. Broj mjesta je ograničen!