TERE i LUCE, Kazalište Planet Art

• utorak, 23. travnja 2024. u 20 sati
  • Velika dvorana POU IVG

Crna komedija s elementima burleske, drame, satire, krimića i trilera!

Žanrovski bogata, pitka i intrigantna u sadržaju, oštroumna u dijalogu i prepoznatjiva u likovima, „Tere i Luce“ govori o nama danas i kao svaka dobra komedija, uz puno zabave, pruža nam ogledalo.

„Tere i Luce“ inspirirane su neizvođenim tekstom „No good deeds…“ S. Evansa koji je u potpunosti adaptiran za Hrvatsku te, budući da se bavi našom sredinom i stvarnošću, možemo reći da je riječ o domaćem tekstu.

Sve počinje jednog kišnog jutra koje je trebalo biti obično, kao i sva prije njega, ali to je jutro zauvijek promijenilo njihove živote.

Tere i Luce donose tešku odluku.

Dobrodošli u triler komediju koja postavlja pitanje:

„A što biste Vi učinili?“

Igraju: Anja Šovagović Despot Nataša Janjić Medančić

Redatelj: Marko Torjanac

Cijena: 7,8,9,10 eur (popust umirovljenici, učenici, studenti i grupe veće od 19 – na blagajni)

Rezervacije i prodaja: POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11 (1. kat), Ivanić-Grad, info@pou-ivanic-grad.hr; 01-2881-689 ili online na https://www.mojekarte.hr/hr/tere-i-luce-kazaliste-planetart/ulaznice-616756.html