Na temelju članka 29. Statuta Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad (KLASA: 612-01/17-02, URBROJ: 238/10-07-17/02-3 od 23. studenoga 2017.) i članka 7. Pravilnika o radu, unutarnjem ustrojstvu i sistematizaciji radnih mjesta Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad, (KLASA: 012-03/19-01, URBROJ: 238/10-07-02-19-1, od 1. siječnja 2020.), Upravno vijeće Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad raspisuje NATJEČAJ za radno mjesto: Domar/domarka u Pučkom otvorenom učilištu Ivanić-Grad (jedan) izvršitelj/ica za rad na neodređeno vrijeme, 40 sati tjedno.

Uvjeti:
srednja stručna sprema (SSS),
srednja stručna sprema tehničke struke,
najmanje 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,
probni rad u trajanju od 2 mjeseca,
vozačka dozvola B kategorije.

Potrebna dokumentacija:
zamolba (vlastoručno potpisana),
životopis (vlastoručno potpisan),
dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe),
preslika domovnice,
preslika osobne iskaznice,
elektronički zapis, odnosno preslika potvrde o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,
preslika ugovora o radu, potvrdu poslodavca ili drugi dokaz iz kojeg je razvidno radno iskustvo na odgovarajućim poslovima, (na primjer; održavanje i/ili servisiranje i/ili regulacija grijanja, kotlovnica, plinskih, elektro i/ili vodovodnih instalacija, popravci i/ili servis i/ili montaža uređaja, opreme i/ili namještaja, rad na računalu, upravljanje i korištenje alatima i/ili malim pogonskim strojevima, rad sa i na elektronskim uređajima i slično),
uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci),
preslika vozačke dozvole (B kategorija).

Izbor kandidata koji zadovoljavaju formalne uvjete, provest će se na osnovu:
priložene dokumentacije,
razgovora s kandidatima koji zadovoljavaju formalne uvjete iz natječaja (donosi do 10 bodova).

Prijavu na natječaj mogu podnijeti osobe oba spola.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, br. 121/17 i 98/19), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, br. 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13, 152/14 i 39/18) dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, br. 121/17 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, br. 121/17 i 98/19).
Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju na temelju odredbi Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji navedeni su na poveznici na mrežnoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zapošljavanje-843/843.

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu Pučkom otvorenom učilištu Ivanić-Grad za obradu osobnih podataka u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka u svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja.

Kandidati koji zadovoljavaju formalne uvjete iz natječaja će biti pozvani na razgovor najmanje pet dana prije održavanja razgovora. Kandidat koji zadovoljava formalne uvjete iz natječaja, a koji ne pristupi razgovoru smatra se da je odustao od prijave na natječaj. O rezultatima izbora kandidati/kandidatkinje bit će obaviješteni.

Rok prijave na natječaj: 15 dana od dana objave.
Natječaj će se objaviti u dnevnom tisku te na web stranici Zavoda za zapošljavanje i POU Ivanić-Grad.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se na adresu:

Pučko otvoreno učilište Ivanić-Grad, Moslavačka 11, 10310 Ivanić-Grad
s naznakom: „Natječaj za radno mjesto domar/domarka – ne otvaraj“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Pučko otvoreno učilište Ivanić-Grad zadržava pravo poništenja natječaja bez posebnog obrazloženja.

PREUZMI TEKST NATJEČAJA