Odigrana je i dugoočekivana Posljednja večernja tour!
Pervan, alias profesor Maksimilijan Jure Kučina i njegovi učenici Blaž (Damir Folnegović), Antimon (Ahmed El Rahim), Denis (Mladen Horvat) i Aljoša (Zlatan Zuhrić-Zuhra), u prepunoj Velikoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad, dočekani su uz ovacije i glasni pljesak publike!
Ova urnebesna predstava trenutno je najtraženija i najbolja terapija za sve kojima bar na jednu večer treba bijeg od životnih problema i svakodnevice.
Podsjetimo, velika oproštajna turneja junaka Večernje škole traje već nekoliko mjeseci te je najpoznatiji profesor starog, dobrog, prepoznatljivog humora zajedno sa svojim učenicima dosad obišao mnoge gradove Lijepe naše, a na tom putu našao im se i Ivanić-Grad, kao najmanji koji ih je dosad ugostio.
Foto: Zoran Ožetski