U petak, 15. 5. 2020. godine u galerijskom prostoru POU otvorena je likovna izložba koja je prvotno bila planirana i najavljena za ožujak, a realizirala se upravo uoči Međunarodnog dana muzeja.

Izložba radova raznih autora s prostora Moslavine pod nazivom 15. LIKOVNI TRIJENALE MOSLAVINE U IVANIĆ-GRADU organizirana je u suradnji s Muzejom Ivanić-Grad i Muzejom Moslavina iz Kutine.

Među brojnim autorima, predstavljeni su i radovi akademskih slikarica iz našega Grada, Ivane Ožetski i Izabele Hren.

Izložbu je osmislio, postavio i predstavio gospodin Mladen Mitar, kustos, povjesničar umjetnosti i voditelj galerije Muzeja Moslavine Kutina koji ovu kulturnu manifestaciju uspješno vodi već 15. godinu zaredom.

Izložbu možete pogledati do 3. lipnja 2020. godine.