Sinoć je u galerijskom prostoru POU otvorena XXI. po redu izložba Hrvatskog društva karikaturista na temu strip junaka i njihovih autora u karikaturi. I ove godine, izloženi su
izabrani, nagrađeni radovi svjetski poznatih karikaturista koji su bili izloženi na 26. Međunarodnoj izložbi karikature 2021. godine u Galeriji Klovićevi dvori u Zagrebu.

Izložbi su nazočili karikaturisti, predsjednik Društva, Davor Trgovčević, Milan Lekić Lex, tajnik Društva Zdenko Puhin koji su i ove godine građanstvu crtali besplatne portretne karikature, a poseban gost bio je karikaturist Damir Novak, čija je karikatura osvojila 1. mjesto na Međunarodnoj izložbi karikature. Izložbu je svečano otvorio ravnatelj POU Dražen Malec.

Financijski pokrovitelji izložbe su Zagrebačka županija i Grad Ivanić-Grad.

Izložba se može posjetiti do 15. ožujka ove godine.