U srijedu, 8. svibnja 2019. godine u 20 sati građani Ivanić-Grada imat će priliku pogledati izložbu gospodina Želimira Šiška, umjetnika iz Kutine, koji će se u galerijskom prostoru POU predstaviti svojom 82. samostalnom izložbom pod nazivom „Krajolici“. Uz samostalne, dosad je sudjelovao i na stotine skupnih izložbi, na humanitarnim aukcijama i likovnim kolonijama u Hrvatskoj i Mađarskoj. Neke od kolonija i sam je godinama pripremao za potrebe javnih ustanova i KUD-ova. Dobitnik je mnogih pohvala i nagrada.

Nama će se predstaviti s tridesetak slika krajolika u njegovoj najomiljenijoj crtačkoj tehnici, suhim pastelom kojima nam toplim bojama i motivima Lonjskog polja, šuma i voda, donosi izgubljeni mir.