Nakon duže pauze uslijed koronavirusa, sinoć je u Velikoj dvorani POU opet bila večer smijeha! Po treći put, POU Ivanić-Grad posjetio je ponajbolji i omiljeni hrvatski, ivanićgradskoj publici već dobro poznati stand up komičar, Vlatko Štampar koji se ovaj put predstavio predstavom „Odraslost“. Slijedeći propisane epidemiološke mjere prevencije , ulaznice su se brzo rasprodale, a oni najbrži i najvjerniji ponovo su se do suza nasmijali šalama ovog simpatičnog Međimurca u kojima su se prepoznali i muškarci i žene svih generacija.

Štamparov One man show trajao je punih sat i pol u kojemu se narugao svim aspektima odraslosti, odnosno svemu onomu što bi se “trebalo raditi, imati i misliti kad se dođe u neke godine”. “Prošao je 30. rođendan i očekuju se neke odrasle stvari. Žena, svadba, dijete, posao od 9 do 5, kredit… Pritisak je tu. ‘Pa vreme ti je… Pa nesi već dete… Kaj se čeka?!’. A ja sam dao otkaz, ženidba nije još u planu, a dijete vjerujem da bi mi samo kralo moje igračke. Toliko o odraslosti”, kaže Štampar, inače iz Čakovca, koji je publiku zabavio i sjajnim imitacijama svojega djede, “pravog Međimurca, koji ne plače”.