Večeras, 14. veljače u 19.30, na Valentinovo prikazujemo kazališnu predstavu WHO THE F*** IS BIBA?  B-GLAD produkcije.

Slavko Sobin (Ante) i Petra Kurtela (Sara), kao novopečeni bračni par neplanirano završi kod bračnog savjetnika s upitnikom nad glavom što je toliko brzo moglo poći toliko krivo?

Sara i Ante završe kod bračne savjetnice samo dva tjedna nakon svadbe. Imaju toliko problema da na medeni mjesec na Palma de Mallorcu sigurno neće ići, a u pokušaju reanimiranja svježeg bračnog statusa morat će pretresti vlastitu intimu, “grijehe” svojih kumova, neke bivše ljubavi i dugu listu svadbenih uzvanika.

Ulaznica još ima i možete ih kupiti sat vremena prije početka kazališne predstave na blagajni kina.

POU Ivanić-Grad

Moslavačka 11