Legendarna VEČERNJA ŠKOLA Pervana i ekipe u POU Ivanić-Gradu!
Najpopularniji humoristični serijal svih vremena – „Večernja škola“ nakon 15 godina ponovno okuplja svoje junake i kreće na svoju oproštajnu turneju u epizodi „Posljednja Večernja”.
POSLJEDNJA VEČERNJA TOUR
petak, 21.4. 2023. u 19.59h
Velika (kino) dvorana POU Ivanić-Grad
Informacije, rezervacije i prodaja:
POU IVG, Moslavačka 11, tel: 01 2881 689
Ulaznice u pretprodaji već od 10 i 12 eur (13,14,15 eur)
Popust: umirovljenici, mlađi od 25 g. i grupe veće od 10
Na blagajni POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11, 1. kat (rezervacije vrijede do 18.4.)
Željko Pervan alias profesor Maksimilijan Jure Kučina i njegovi učenici Blaž (Damir Folnegović), Antimon (Ahmed El Rahim), Denis (Mladen Horvat) i Aljoša (Zlatan Zuhrić-Zuhra) ponovno sjedaju u školske klupe kako bi nas nasmijali do suza u predstavi „Večernja škola“. Autor „Večernje škole“ Željko Pervan već je najavio da je ova turneja neponovljiva i da nema namjeru nastavljati s novim nastavcima legendarne „Večernje škole“, što aktualnu turneju čini još ekskluzivnijom prilikom za uživanje u vrhunskoj Pervanovoj satiri.