subota, 5.12.2020. u 16 i 18 sati u Velikoj dvorani POU Ivanić-Gradkazališna predstava za djecu: SNJEŽNA PRIČA MALE JELE JEDNE ZIME BIJELEPisac, skladatelj, pjevač i animator Ivica Kolmar našoj najmlađoj publici pripremio je dječju predstavu SNJEŽNA PRIČA MALE JELE JEDNE ZIME BIJELE na temelju svoje istoimene slikovnice čije je stihove uglazbio te ih uspješno interpretirao.Zajedno sa Sv. Nikolom, djeca će uživati u toploj blagdanskoj priči, zanimljivim likovima i pjevati poznate božićne pjesmice.

Svakom posjetitelju mali slatki poklon iznenađenja!Ulaznice po cijeni od 10 kn možete nabaviti u POU Ivanić-Grad od 7.30 do 14 sati ili na dan održavanja predstave sat vremena prije početka predstave na blagajni kina.Strogo se poštuju epidemiološke mjere te je broj mjesta ograničen, stoga požurite!Rezervacije i informacije:POU Ivanić-Grad, 01/2881-689; 099/224-27-03