U Novu godinu krećemo s novom kazališnom predstavom, stand up comedy Vlatka Štampara – ZABEZEKNUT
– srijeda, 18.1. 2023. u 19 sati
– kino dvorana, POU Ivanić-Grad
Rezerevacije, infomacije i prodaja:
POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11 i online mojekarte.hr
tel. 2881 689; 099 224 2703
Ulaznice: već od 4 eur i 5,5 eur (30,14 i 41,44kn)
Poruka Vlatka Štampara:
“Draga publiko predstavljam vam svoj 5. show.
Ista euforija, uzbuđenje i pritisak kao i prije. Plus još malo.
Zašto – Zabezeknut ?
Zato jer vas želim zabezeknuti. Stvarima koje su me zabezeknule. Želim vas kao i do sad – nasmijati, zabaviti, šokirati, iznenaditi…
I jer je zabavna riječ. Zabezeknut. Zabezeknut. Divna. Ko abrakadabra.
Zabezeknut. A i malo koja riječ zvuči ko muha koja je zapela u žaluzinama.
Rekao si na glas jel’ tak?”
Vlatko Štampar
Vlatko Štampar već godinama postojano i neumjereno nasmijava ljude, razotkrivajući pritom (vlastito) uvrnuto poimanje svijeta i bogatu maštu napučenu životinjama koje pričaju (gluposti) i zabranjenim perverzijama koje bi se (izvan konteksta) mogle smatrati kaznenim djelom. Za one koji ga nisu probali, Vlatko će ostati nikad pronađeno utjelovljenje svih onih suludih misli koje svatko od nas pomišlja u onom dijelu uma koji s razlogom ignoriramo.
Za one koji su ga doživjeli, Vlatko je bio i ostaje ventil, pipa, sasvim suludih asocijacija koje u kombinaciji s njegovom nezamjenjivom manirom neizbježno mame smijeh i čine ga jednim od ponajboljih komičara na ovim prostorima. Osim u Mađarskoj.